Kompatybilne kapsułki do ekspresów Lavazza A Modo Mio

Kompatybilne kapsułki do ekspresów Lavazza A Modo Mio

Jeśli chcesz zamówić kapsułki Lavazza A Modo Mio, kliknij tutaj

Przedsiębiorstw przetwarzających kawę jest ogromna ilość, jednak Lavazza nieprzerwanie mieści się w czołówce tych najbardziej rozpoznawalnych. Mało osób wie, że początek marki Lavazza sięga ostatniego dziesięciolecia XIX wieku w Turynie. W owym czasie Luigi Lavazza za równowartość mniej więcej 20$ nabył mały obiekt handlowy, w którym prażono ziarna kawowca oraz tworzono ich autorskie mieszanki. Zdobyły one ekspresowo serca rezydentów Turynu. Dziesięciolecia później firma Lavazza nadal czaruje aromatem swoich kaw, określając wzorce także w obszarze kapsułek z kawą.

Zamienniki kawy w kapsułkach Lavazza A Modo Mio

Ekspresy na kapsułki z kawą z linii Lavazza A Modo Mio są w tej chwili jednymi z najczęściej kupowanych. Używane są one zarówno w wielkich biurach, jak w naszych domach. Z ich pomocą przyrządzanie pachnącej, apetycznej kawy trwa zaledwie kilkanaście sekund. Posiadacze ekspresów Lavazza nie muszą jednak ograniczać się wyłącznie do kapsułek wytwarzanych przez tego producenta. Aktualnie w sprzedaży znaleźć można niemało zamienników kapsułek z kawą Lavazza A Modo Mio. Nieraz kosztują one taniej, ale nadal wyróżnia je głęboki smak.

Kto produkuje zamienniki kapsułek z kawą Lavazza A Modo Mio?

Mnóstwo zamienników kapsułek do ekspresów A Modo Mio wyszukamy w asortymencie Italian Coffee, firmy która też pochodzi z Włoch i zajmuje się produkcją kapsułek z kawą do szeregu popularnych ekspresów tego rodzaju. Wytwarza ona zarówno kawy będące pyszną kompozycją arabiki (Venezia), jej mieszanką z robustą (Intenso Gola lub Avarizia Delicato), jak również napoje o smaku kawy z żeń szeniem (Caffè e Ginseng), orzecha laskowego (Caffè e Nocciola) oraz popularnego włoskiego likieru (Sambuca).

Dane teleadresowe:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]