Derka dla konia – rodzaje i akcesoria

Derka dla konia – rodzaje i akcesoria

Znajdź derkę

Derka nakrycie dla konia, które zapewnia zwierzęciu komfort termiczny oraz osłonę przed owadami lub kurzem. Jakie modele derek można obecnie zamówić w internetowych sklepach z akcesoriami jeździeckimi? Czym się wyróżniają?

Derki dla koni – postaw na szeroki asortyment

Derki dla koni okrywają jego tułów, zad, a w niektórych przypadkach również szyję i pełnią istotne funkcje. W ofercie internetowego sklepu jeździeckiego Horse-Trade.pl dostępne są różne derki dla konia – siatkowe, treningowe, osuszające, polarowe, padokowe, a także stajenne. Grubsze, wełniane lub polarowe modele są używane w czasie przewożenia konia lub po treningu – pozwalają zapewnić zwierzęciu ciepło. Często korzysta się też z derek wykonanych z materiałów nieprzemakalnych – mogą być stosowane zima lub na wybiegu. Derki siatkowe służą do ochrony zwierzęcia przed atakami owadów, osuszające z kolei wykonane są z materiałów oddychających i szybkoschnących. W sklepie Horse-Trade.pl dostępne są także derki padokowe, które zapewniają koniom swobodę ruchów.

Końska derka – akcesoria dodatkowe

Właściwa derka dla konia to nie wszystko – istotne są też specjalistyczne akcesoria, pomagające utrzymać okrycie w miejscu, jak również zapewniają koniowi dodatkową ochronę. Sklep internetowy Horse-Trade.pl oferuje między innymi wykonane z elastycznego materiału i regulowane pasy do derki od renomowanych producentów. W sklepie dostępne są również ochraniacze na pierś konia oraz inne dodatkowe moduły, takie jak przedłużacze i szyje do derki. Szeroki wybór akcesoriów dostępnych w sklepie pozwala wybrać najlepsze rozwiązanie dla każdego konia, a szybka dostawa pod wybrany adres gwarantuje pełną wygodę zakupów.

Dane teleadresowe:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]