Części zamienne do Renault – które elementy najczęściej wymieniamy?

Części zamienne do Renault – które elementy najczęściej wymieniamy?

Nie szukaj już więcej! W tym miejscu zamówisz części zamienne Renault

Auta Renault nadal cieszą się w naszym kraju dużą popularnością. Tylko w 2014 roku liczyły one 14% wszystkich pojazdów osobowych importowanych z zagranicy. Użytkownicy cenią przeróżne ich modele – zarówno kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym, ale również rodzinne minivany, jak Renault Scenic. Według statystyk w 2014 roku nasi rodacy nabyli ponad trzy i pół tysiąca pojazdów Megane oraz 5 tys. modeli Scenic. Megane jest popularny ze względu na oszczędny silnik, a Scenic – na wszędzie dostępne części do Renault. Ogromnym zainteresowaniem klientów cieszyło się również Renault Clio – w omawianym okresie kupiono blisko 2800 sztuk tego modelu.

Części Renault – jakie często ulegają awarii?

Kupiłeś wymarzony auto i pragniesz jak najporządniej zatroszczyć się o swoje Renault? Części zamienne do rozmaitych modeli owego producent są sprzedawane w stosownie wyposażonych sklepach www. Można w nich znaleźć elementy podwozia, układu chłodzenia, silnika i nadwozia, jak i wiele pozostałych. Z recenzji konsumentów wynika, iż często psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na uszkodzenia tego podzespołu uskarżają się posiadacze modelu Clio. Podobne problemy mają Ci, którzy kupili Renault Megane, jakkolwiek w tym wypadku szwankują także zabezpieczenia antykorozyjne.

Zamów części zamienne Renault

Systematyczne przeglądy techniczne oraz wymiana najszybciej psujących się podzespołów eksploatacyjnych są gwarancją wieloletniego korzystania z auta tej marki. Oferowane w sklepach internetowych części są przeznaczone zarówno dla osób prywatnych, chcących na własną rękę wymienić niesprawne podzespoły, jak i profesjonalnych warsztatów.

Dane teleadresowe:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]