Czapraki dla koni – funkcjonalne i praktyczne ochraniacze

Czapraki dla koni – funkcjonalne i praktyczne ochraniacze

Więcej szczegółów o czaprakach

Czapraki dla koni to profesjonalne ochraniacze, które umieszcza się pod siodłem, chroniące skórę zwierzęcia i amortyzujące uderzenia podczas jazdy. Interesuje Cię duży wybór akcesoriów do jazdy konnej w dobrych cenach? W sklepie Horse-Trade.pl znajdziesz wysokiej jakości czapraki dla koni.

Czapraki – stosowanie i budowa

Czapraki to praktyczne i funkcjonalne ochraniacze, które dają koniowi wygodę, a jednocześnie chronią siodło przed potem zwierzęcia. Dzięki zastosowaniu stosownych tworzyw świetnie wchłaniają wilgoć, są przyjazne i miękkie dla skóry konia. Jeżeli potrzebujesz kupić najwyższej jakości produkty, to w sklepie internetowym Horse-Trade.pl odnajdziesz modele posiadające siateczkę chłonącą pot koni, wyprodukowane z bawełny, podszyte szybkoschnącym materiałem bądź wypełnione wysokoelastyczną pianką z dodatkiem antygrzybicznym. Przemyślana konstrukcja zapewnia wyjątkowy komfort użytkowania. Czapraki oferowane w naszym sklepie internetowym zostały opracowane w taki sposób, aby idealnie dopasowywały się do naturalnych kształtów zwierzęcia, a jednocześnie podnosiły wygodę jazdy. Niektóre modele są wyposażone w dodatkowe, zapinane na rzepy sakwy.

Praktyczne i estetyczne czapraki – skorzystaj z szerokiego wyboru asortymentu

Czapraki, które znajdują się w ofercie na stronie Horse-Trade.pl, nie tylko są nadzwyczaj komfortowe dla zwierzęcia oraz funkcjonalne, ale również dobrze się prezentują. Artykuły te można kupić w wielu wzorach i kolorach, a niektóre modele posiadają charakterystyczne pikowanie oraz dekoracyjne hafty. Czapraki dla koni można przymocować do siodła za pomocą rzepów. W naszym sklepie online na pewno odnajdziesz produkt, który spełni Twoje oczekiwania!

Dane teleadresowe:
Sklep Jeździecki Horse-Trade
ul. Michała Korpala 4
30-389 Kraków

Tel.: +48 12 423 00 96
Mob.: +48 728 95 00 96
E-mail: [email protected]