Baniak na wino – praktyczny i estetyczny

Baniak na wino – praktyczny i estetyczny

Szukasz baniaka do wina? Wejdź na superbutelki.pl.

Balon na wino to doskonały podarunek dla bliskiej osoby bądź praktyczne miejsce do przechowywania napojów domowej roboty. W jakich pojemnościach występuje baniak na wino? Do czego można go jeszcze wykorzystać?

Baniak na wino – wyjątkowy podarunek

Dostępny w sklepach gąsior do wina występuje w dwóch pojemnościach – dwa i pięć litrów. Mniejsze z nich mogą być wykorzystane jako nieprzeciętny podarunek dla bliskich – baniak na wino napełniony domowej roboty alkoholem można sprezentować z okazji urodzin, rocznicy ślubu, imienin, jubileuszu bądź zakończenia studiów. 2-litrowe pojemniki na wino to także doskonała dekoracja stołu w trakcie rodzinnych spotkań oraz innych imprez – wesela, osiemnastek, złotych godów i nie tylko – dzięki niemu alkohol jest odpowiednio wyeksponowany! Wytworzony z troską o najdrobniejszy detal baniak na wino doskonale prezentuje się na przyjęciach, bez względu na okazję.

Balon na wino – przechowuj domowe alkohole w profesjonalny sposób

Baniak na wino o 5-litrowej objętości bardzo dobrze sprawdza się jako pojemnik do przechowywania znacznej ilości napojów. Takie zbiorniki mogą być magazynowane w spiżarni lub piwnicy, jakkolwiek równie dobrze nadadzą się do transportowania alkoholu. Urządzasz przyjęcie weselne i chciałbyś poczęstować uczestników własnoręcznie wykonanym winem albo smakowitą nalewką owocową? Dzięki baniakom do wina bez problemu przeniesiesz wyśmienite trunki na salę weselną, gdzie rozlejesz je do małych flaszek. Pięciolitrowe baniaki do wina wyprodukowane są z wytrzymałego, grubego szkła i posiadają pałąkowe zamknięcie – są praktyczne i estetyczne!

Dane teleadresowe:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]