Atuty rolet dzień i noc

Atuty rolet dzień i noc

Rolety dzień i noc są jednym z najbardziej lubianych rodzajów rolet. Roleta dzień noc jest idealna do wnętrza dla osób, które lubią mieć kontrolę nad ilością światła w pomieszczeniach. To też fantastyczny sposób na zaaranżowanie pokoju, który zapewni nam odrobinę prywatności – do sypialni, gabinetu albo pokoju dziecka, ale nie skutkujące całkowitym zaciemnieniem. Najbardziej lubiany rodzaj rolet dzień noc to zebra. Produkt dostępny jest w wielu rozmiarach (standardowym, mini lub na wymiar) oraz rozmaitych wariantach kolorystycznych.

Rolety dzień noc w pokoju dziecka i salonie

Popularna roleta dzień noc zebra to model wykonany z pasków o różnych barwach. Trójkolorowa tkanina lub rolety w pasy o tym samym kolorze, ale innych odcieniach, to kolejny pomysł na zaaranżowanie i ożywienie każdego wnętrza.
Do jakiego pokoju będą pasować rolety dzień noc? Możliwości są wręcz nieograniczone. Odpowiednio dopasowany kolor ożywi lub stonuje atmosferę wnętrza. Mini roleta dzień noc zagwarantuje średni poziom zaciemnienia, dlatego dobrym pomysłem jest zamontować ją w salonie lub innych pomieszczeniach, gdzie nie życzymy sobie nadmiaru światła, ale nie potrzebujemy stuprocentowego zaciemnienia. Może to być też łazienka lub pokój dziecka.

Rolety dzień noc – zastosowanie

Oprócz wymienionych powyżej pomieszczeń, w których nadmiar promieni słonecznych może zakłócić drzemkę lub odpoczynek, istnieje jeszcze kilka możliwości na zastosowanie rolet dzień noc. Jakich? W pokoju, gdzie znaczna powierzchnia jest przeszklona. Masz taki pokój dzienny? Postaw na roletę dzień noc, która pomoże Ci w regulacja zaciemnienia lub natężenia światła , chociażby podczas wieczornego seansu z rodziną.
Rolety dzień noc wkomponują się również w każde awangardowe wnętrze, do których nie nadadzą się firanki i klasyczne zasłony. Rolety w pasy – poza funkcją zaciemniającą – pełnią także rolę dekoracyjną. Współczesne wzornictwo i szerokie spektrum kolorystyczne powodują, że pomieszczenie może nabrać minimalistycznego lub nowatorskiego charakteru. Reasumując: skorzystaj z rolet dzień i noc, jeżeli chcesz uzyskać efekt częściowego zaciemnienia.