Precyzyjne serwonapędy i silniki prądu stałego – poznaj ich dystrybutora

Precyzyjne serwonapędy i silniki prądu stałego – poznaj ich dystrybutora

Dostawca przekładni falowych - zobaczcie co może wam zaoferować.

Automatyzacja procesów magazynowych i logistycznych oraz coraz szersze użycie robotyki w różnych dziedzinach przemysłu, zmusza do sięgnięcia po najlepsze rozwiązania z obszaru układów napędowych i sterowania. Warszawska spółka Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu oferując m.in. precyzyjne układy napędowe i sterowniki serwomechanizmów od renomowanych światowych wytwórców.

Silniki elektryczne, przekładnie oraz motoreduktory od uznanych producentów

Istniejąca od przeszło 15 lat na naszym rynku firma Ultra Robotics jest dystrybutorem motoreduktorów (DC, BLDC i AC), silników elektrycznych DC, jak również przekładni planetarnych i falowych wytwarzanych z wysokiej klasy materiałów przez cenionych globalnych producentów. W asortymencie Ultra Robotics znaleźć można produkty marki Harmonic Drive, dostarczającej precyzyjne kompaktowe serwonapędy szczycące się ogromną solidnością oraz żywotnością. Wytwarzane przez Harmonic Drive napędy oraz przekładnie znajdują zastosowanie m.in. w produkcji obrabiarek, robotów przemysłowych czy sprzętu medycznego, a ze względu na możliwość ich użycia w trudnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je nawet w kosmonautyce, kriogenice i lotnictwie.

Ultra Robotics jest też dostawcą produktów izraelskiej firmy ELMO Motion Control, znanej z kompaktowych sterowników serwo (napędy Platinum Twitter), które znamionują się bogatą obsługą informacji zwrotnych, wysoką przepustowością oraz wysoką mocą obliczeniową z dużymi zasobami pamięci, a ich sprawność utrzymuje się na poziomie 99% także przy najmniejszych gabarytach. Natomiast napędy serwo ELMO Motion Control z linii GOLD znakomicie sprawdzają się w skrajnych warunkach, w tym nie tracą funkcjonalności przy szoku termicznym, gdy odchylenie temperatur może wahać się od -40 do +70 stopni Celsjusza, wysokiej wilgotności (nawet do 90-95%), jak również przy narażeniu na intensywne wibracje i wstrząsy mechaniczne.

Firma Ultra Robotics dostarcza też produkty Positec, Sesame Motor Corp, Bodine Electric Company oraz Eisele Antriebstechnik GmbH.

Dane teleadresowe:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]