Chcesz odbierać telewizję? Postaw na dobry kabel koncentryczny

Chcesz odbierać telewizję? Postaw na dobry kabel koncentryczny

Jeśli szukasz kabla koncentrycznego, powinieneś odwiedzić ten adres.

W zdecydowanej większości domów znaleźć można telewizor. Większość z nas uwielbia czasami obejrzeć porywający film bądź profesjonalnie przygotowany serwis informacyjny. Aby jednak w telewizorze pojawiał się sygnał, niezbędne jest zamontowanie odpowiedniego podłączenia. Wykorzystuje się do tego celu między innymi kable koncentryczne, które obecnie znajdziemy bez najmniejszych problemów w sklepach mających w swojej ofercie elementy do odbioru sygnału telewizyjnego.

Kabel koncentryczny – jakie cechy go wyróżniają?

W sklepach dostępne są aktualnie bardzo różne kable koncentryczne, cechujące się nieco odmiennymi parametrami. Elementarny podział rozróżnia kable koncentryczne przeznaczone do stosowania na zewnątrz i wewnątrz budynków. Każdy komu potrzebny jest kabel koncentryczny z całą pewnością powinien zwrócić uwagę na jego najważniejsze parametry. Znaczenie mają dopasowanie oraz tłumienie, które gwarantuje odbiór telewizji na wysokim poziomie. Najlepszym produktem są kable posiadające konstrukcję Tri–Shield. Jej zastosowanie powoduje, że przewód odznacza się klasą „A” ekranowania oraz ochrania sygnał przed zakłóceniami o charakterze zewnętrznym, które mogą poważnie zmniejszać ostrość obrazu. Kable koncentryczne przodujących firm doskonale sprawdzą się nie tylko w modernizacji, ale również przy rozbudowie sieci kablowych tak niewielkich, jak i popularnych operatorów. Znaczna część kabli koncentrycznych zgodna jest z wyśrubowanymi rygorami produkcyjnymi. Dzięki temu wahania parametrów w przypadku takich kabli są niewielkie bądź nie ma ich wcale.

Kabel koncentryczny – jakiego rodzaju elementów używa się do jego wykonania?

Kable koncentryczne to najczęściej fuzja materiałów różnego rodzaju. Zazwyczaj rdzeń produkowany jest z miedzi. Miedź jest materiałem cechującym się trwałością, który nie zatraca posiadanych właściwości nawet po długim czasie użytkowania. Jeśli idzie o kable przeznaczonych do wykorzystywania w warunkach zewnętrznych, do wyprodukowania warstwy wierzchniej wykorzystywane są materiały niepodatne na działanie negatywnych warunków atmosferycznych.

Dane teleadresowe:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]