Wybierasz się na ASP? Sprawdź kursy w szkole rysunku

Wybierasz się na ASP? Sprawdź kursy w szkole rysunku

Nauka rysunku Kraków - tu znajdziesz więcej informacji o pełnej ofercie

Rysowanie może stać się sposobem na życie i wyrażeniem siebie, niemniej jednak nawet osoby, które nie wiążą z nim swoich artystycznych planów, mogą wynieść z niego znaczne korzyści. Dowiedziono wszak, że nawet okazjonalne rysowanie ma pozytywny wpływ na naszą psychikę oraz emocje. Pozwala się odstresować i zapomnieć o codziennych problemach, jest też ważnym elementem wychowania. Wielorakie korzyści wynikające z rysowania sprawiają, że spory odsetek ludzi decyduje się na to, by poprawić swoje plastyczne kwalifikacje. Taką opcję dają nam lekcje rysunku prowadzone przez profesjonalnych artystów.

Nauka rysunku – dla kogo?

Grono uczniów, do których kierowana jest oferta lekcji rysunku, jest bardzo szerokie. Część zajęć przygotowywanych jest z myślą o dzieciach, dla których są okazją do kształtowania wrażliwości, wyobraźni oraz umiejętności manualnych. Mnóstwo osób zaczynających lekcje rysunku to licealiści, którzy przygotowują się do egzaminów wstępnych na ASP – dotyczy to przede wszystkim takich miast jak Łódź, Warszawa, Gdańsk czy Kraków. Nie brak także kursów adresowanych do hobbistów – tych, którzy po prostu lubią rysować i chcą robić to lepiej, w pełni korzystając ze swojego potencjału.

Czego nauczy nas szkoła rysunku?

Szkoła rysunku oferuje lekcje dopasowane do potrzeb odbiorców o różnorodnych zainteresowaniach artystycznych. Dużo czasu poświęca się rysunkowi – to bez wątpienia najpopularniejszy typ plastycznej aktywności. Zaledwie niewiele mniejszym zainteresowaniem cieszą się lekcje malarstwa. Nauka rysunku i malarstwa to rzecz jasna nie jedyne kursy, jakie możemy wybrać. Dobre szkoły prowadzą także lekcje malarstwa cyfrowego (ang. digital painting) i rysunku architektonicznego.

Dane teleadresowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]