Kurs digital paintingu – online

Kurs digital paintingu – online

Kurs Photoshop online - tutaj przeczytasz o aktualnej ofercie.

Adobe Photoshop to program, który od dziesięcioleci jest podstawowym narzędziem używanym przez osoby trudniące się obróbką fotografii oraz samych fotografików. Z czasem z powodu swojej wszechstronności, a w szczególności opcji dodawania do niego setek przydatnych pędzli rastrowych imitujących efekty, jakie dają prawdziwe farby, oprogramowanie to pokochali też ilustratorzy oraz graficy. Współcześnie twórcy gier i animacji wykorzystują Photoshop do planowania wyglądu bohaterów czy przygotowania teł w swoich projektach. Nie dziwi więc to, że ci, którzy chcą wejść w świat digital paintingu, zazwyczaj najpierw starają się zapisać się na solidny kurs Photoshopa.

Kurs digital paintingu online – alternatywa dla zajęć w szkole rysunku

Oprogramowanie Photoshop jest niesłychanie popularne, z tej przyczyny codziennie powstają dziesiątki godzin szkoleń przybliżających jego opcje, a także prezentujących zastosowanie nowych pędzli, które można dodać. Niektóre takie tutoriale bez przeszkód obejrzysz na serwisach z darmowymi filmami, lecz z takich krótkich kursów nie nauczysz się na własną rękę digital paintingu. Zalecaną drogą jest udział w kursie prowadzonym przez biegłego szkoleniowca, w czasie którego zaznajomisz się nie tylko z najistotniejszymi narzędziami programu, lecz również dowiesz się jak się nimi kreatywnie posługiwać. Takie kursy prowadzą przeważnie szkoły malarstwa i rysunku, jednakże jeśli z jakiegoś powodu w nich partycypować, możesz uzyskać dostęp do kursów Photoshopa przez internet i poznać triki malarstwa komputerowego nie wychodząc z mieszkania!

Jaki kurs digital paintingu online wybrać?

Stawiając na kurs online Adobe Photoshop powinno się szukać tutoriali, które nie pozostawiają kursanta samego z szablonowym poradnikiem pokazującym krok po kroku jak narysować jakiś rodzaj obrazu. Adobe Photoshop może okazać się z początku dla wielu użytkowników niesłychanie zagmatwany i czasem przydatny jest osobisty kontakt z instruktorem, który wskaże poprawny kierunek albo objaśni, dlaczego nie wychodzi nam konkretny efekt. Rekomendujemy tym samym postawić na taki kurs Photoshopa online, który w ramach wykupionego pakietu zapewnia kontakt z twórcą szkolenia, dzięki czemu każda wątpliwość będzie ekspresowo wyjaśniona. Dobrze także poszukać kursu online, na końcu którego stworzony przez użytkownika obraz będzie profesjonalnie oceniona przez autora instruktażu. Konstruktywna korekta obrazu wykonana przez doświadczonego instruktora uczy obiektywnej oceny własnej twórczości oraz umożliwia samodzielną diagnozę artystycznych braków technicznych.

Dane teleadresowe:
Digitalownia Studio Grafiki 2D i 3D
Workshop Kraków Sp. z o.o.
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 797-274-186
E-mail: [email protected]