Czego można się nauczyć na kursie digital painting?

Czego można się nauczyć na kursie digital painting?

Kurs digital painting - sprawdź informacje o ofercie na domin-krakow.pl.

Digital painting, czyli malarstwo cyfrowe, to technika która obecnie zdobywa coraz większą popularność i jest szeroko wykorzystywana m.in. w filmie, grach komputerowych i reklamie. Chciałbyś rozwinąć się hobbystycznie lub zawodowo? Skorzystaj z oferty kursu digital painting i zyskaj nowe umiejętnościpomogą Ci rozwijać koncept wymyślonych światów, tworzyć fantastyczne postaci, jak również edytować zdjęcia w programach graficznych. Lekcje obejmują również kompleksową wiedzę z zakresu modelowania 3D, która przyda się do tworzenia assetów w grach komputerowych.

Kurs digital painting – program

Kurs digital painting odbywa się w niewielkich grupach, maksymalnie 8-osobowych, a każda lekcja rozpoczyna się od wykładu. Kurs podstawowy to 10 zajęć trwających po 3 godziny zegarowe. Zajęcia odbywają się raz w tygodniu, a w ich toku uczniowie poznają działanie programów graficznych, podstawy malarstwa, proporcji i anatomii człowieka, dowiadują się, jak używać warstw i masek, wykorzystywać światło oraz tworzą własne postaci. Nauka technik takich jak matte painting i photobashing pozwalają na osiągnięcie spektakularnych efektów. Kompetentni instruktorzy z obszernym portfolio zrealizowanych prac w każdej chwili służą profesjonalną radą, dokonują korekty i asystują uczniom w tworzeniu wspaniałych rysunków cyfrowych.

Do kogo kierowany jest kurs digital painting?

Kurs digital painting dostępny jest dla osób powyżej 15 roku życia. Jest przeznaczony zarówno dla hobbystów, pragnących doskonalić posiadane umiejętności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak również dla kandydatów na studia na ASP oraz osób chcących pracować w branżach związanych z filmem, grami komputerowymi, reklamą i animacją.

Dane teleadresowe:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]