Producent okien drewnianych – zabytkowe budynki i nowoczesne metody

Producent okien drewnianych – zabytkowe budynki i nowoczesne metody

Poznaj ofertę producenta okien Małopolska

Klasyczne okna drewniane są bardzo szykowne i funkcjonalne. Pasują do każdej budowli – od zabytkowych nieruchomości po futurystyczne wille. W jaki sposób producent okien drewnianych wykonuje swoje wyroby i co decyduje o ich solidności?

Producent okien drewnianych – zapewnia doskonałe wrażenia wizualne

W dzisiejszych czasach okna drewniane są tworzone przy użyciu zaawansowanych technik, co sprawia, że dają brak strat ciepła. Producenci okien drewnianych dodatkowo je zabezpieczają, a mycie jest bezproblemowe. Okna drewniane gwarantują świetne efekty wizualne, posiadają opływowe profile, najlepszej jakości klamki. Mogą być wytworzone zarówno z drewna polskiego – na przykład modrzewia, jak i rodzajów egzotycznych (meranti). Ekologiczne gatunki w połączeniu z współczesnymi technologiami sprawiają, że okna drewniane są tak modne w naszym kraju.

Producent okien drewnianych – ramy można poddawać swobodnej obróbce

Producent okien drewnianych przeważnie gwarantuje system antywłamaniowych okuć, zapewnia bezproblemowe otwieranie oraz funkcjonalność. Organiczne drewno można poddawać swobodnej obróbce, dzięki czemu posłuży przez długi czas. Rzecz jasna producent okien drewnianych wytwarza także wytrzymałe balustrady, idealne do szlacheckich dworków lub nowoczesnych nieruchomości. Drewno zdaje egzamin przy rekonstrukcji wnętrz – to element organiczny i zupełnie nieszkodliwy dla środowiska. Remontując wnętrze warto zatem zdecydować się na wysokogatunkowe, solidne i gustowne komponenty drewniane.

Dane teleadresowe:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]