Producent drzwi drewnianych wykona drzwi według Twojego projektu

Producent drzwi drewnianych wykona drzwi według Twojego projektu

Jeśli chcesz kupić drzwi drewniane, koniecznie odwiedź ten adres.

Oknostol jest firmą, która może pochwalić się wieloletnią praktyką w wytwarzaniu wszelkiego rodzaju elementów okien i drzwi drewnianych. Lata funkcjonowania na rynku sprawiło, iż jej fachowcy zapewniają klientom wysoką jakość dostarczanych produktów i obsługi klienta. Ramy okienne firmy Oknostol cechuje nie tylko ich trwałość, ale również wysoka funkcjonalność, osiągnięte za sprawą wykorzystania w toku ich produkcji innowacyjnych technologii. Oprócz okien w ofercie Oknostol znajdują się też drzwi wewnętrzne i zewnętrzne o znakomitych parametrach. Przy projektowaniu, produkcji oraz składaniu elementów stolarki otworowej specjalistami przedsiębiorstwa kieruje troska o osiągnięcie czterech wartości: pełnej wygody eksploatacji produktów, ich najwyższej jakości, absolutnego bezpieczeństwa, jak również zadowolenia użytkownika.

Oknostol – producent okien i drzwi drewnianych

Oknostol jako producent drzwi drewnianych i okien cechuje się ogromną dbałością o jakość własnych wyrobów. Drzwi drewniane na wymiar sprzedawane przez tę firmę to wspaniały wybór dla konsumentów, którzy poszukują niestandardowych, ale trwałych i całkowicie ergonomicznych produktów. Gwarantują one domownikom wysoki komfort – efektywnie chronią przed zewnętrznymi hałasami oraz stanowią doskonałą izolację cieplną, co jest nie bez znaczenie nie tylko zimą, ale także podczas letniego skwaru. Ten producent drzwi drewnianych niezwykle dużą wagę przykłada też do kwestii bezpieczeństwa własnych wyrobów – wyposaża się je w zabezpieczenia utrudniające włamania. Całość dopełnia ich niestereotypowe, eleganckie wzornictwo. Drzwi drewniane Oknostol wykonywane są zawsze z materiałów najwyższej jakości, więc utrzymują przez wiele lat zarówno zalety wizualne, jak i swoją funkcjonalność.

Jakie usługi gwarantuje producent drzwi drewnianych?

Ten wytwarzający drzwi wewnętrzne małopolski producent daje się zauważyć też w sferze kontaktów z klientami. Każda osoba korzystająca z usług Oknostol może liczyć na darmowe doradztwo przy doborze stosownego modelu drzwi, jak również pomiar w mieszkaniu, co da pewność, że założenie drzwi odbędzie się bez przykrych niespodzianek. Najbardziej wymagający klienci mają natomiast opcję zlecenia wykonania drzwi drewnianych na wymiar zgodnie z ich spersonalizowanym projektem, znakomicie dopasowanych do ściśle sprecyzowanej wizji. Dotyczy to nie tylko szerokości drzwi, ale również sposobu wykończenia ościeżnicy oraz skrzydła.

Dane teleadresowe:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]