Nowoczesne projekty domów drewnianych

Nowoczesne projekty domów drewnianych

Masz problem z wykonaniem projektów domów drewnianych całorocznych? Zleć to specjalistom

Polacy coraz częściej decydują się na drewniane domy. Innowacyjna technologia powoduje, że takie domki nie tylko wyglądają niezwykle stylowo, ale są także wygodne. Czy domy drewniane mogą być używane jako nieruchomości całoroczne? Jak wyszukać projektanta, który pomoże nam ziścić marzenie o posiadaniu własnego domu?

Projekty domów drewnianych – błyskawiczna budowa

Całoroczne domy drewniane nie są już wyłącznie w sferze marzeń. Duża ilość atutów sprawia, że Polacy coraz częściej decydują się na zaprojektowanie takich domów. Pierwsza sprawa – są kosztują one mniej niż murowane domki jednorodzinne. Nieznaczny ciężar nieruchomości oznacza większe oszczędności. Nowoczesne domy drewniane powstają bardzo szybko, gdyż są wykonane z przygotowanych wcześniej elementów. Odchodzą również czynności związane z betonowaniem. Specjaliści podkreślają, że budowa może trwać zaledwie kilka miesięcy, dlatego domy drewniane są wybierane coraz częściej. To mieszanka nowatorskich pomysłów z górskim klimatem. Domy drewniane całoroczne urzekają tradycyjnym wzornictwem – wiele z nich jest stylizowanych na typowo góralskie domki. Z drugiej strony dzięki zastosowanym prefabrykatom dają funkcjonalność identyczną jak domy wykonane z cegły.

Projekty domów drewnianych – zleć prace najlepszym ekipom

Domy drewniane całoroczne to nieruchomości wyprodukowane z surowca naturalnego, dzięki czemu są całkowicie ekologiczne. Dzięki zastosowaniu drewnianych prefabrykatów osoby chorujące na uczulenia czują się po prostu lepiej. Nowoczesne domy drewniane wyróżniają się wspaniałym poziomem izolacji termicznej, nie trzeba stosować kosztownej termomodernizacji. Kolejnym walorem są cienkie ściany, co zapewnia dużą przestrzeń w budynku. Domy drewniane można konstruować także poza sezonem, bo wszystkie roboty realizowane są z pominięciem murowania. Kiedy postanawiamy zbudować całoroczne domy z bali zwróćmy uwagę na to, żeby zaufać doświadczonym ekipom.

Dane teleadresowe:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]