Kontener na odpady – niezbędny na placu budowy

Kontener na odpady – niezbędny na placu budowy

Jeśli potrzebujesz kontenerów otwartych, koniecznie wejdź na ekombud.pl/kontenery-bramowe-muldy/

Kontenery na gruz mają bardzo ważną funkcję w czasie wykonywania robót remontowo-budowlanych – umożliwiają legalne pozbycie się pozostałości po demontażu stolarki, skuwaniu płytek i innych pracach. Jakie kontenery stalowe są dostępne na rynku? U kogo można je zamówić?

Kontener na gruz – wybierz wysoką jakość

Na rodzimym rynku wytwórstwem wytrzymałych i pojemnych kontenerów budowlanych zajmuje się Ekombud Sp. z o.o. – w swojej ofercie posiada między innymi kontenery na złom oraz kontenery na gruz. Te rodzaje pojemników używają nie tylko firmy remontowe, ale też podmioty parające się wypożyczaniem kontenerów stalowych, przedsiębiorstwa usług komunalnych czy PSZOKi, czyli Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, które oprócz resztek wytwarzanych w gospodarstwach domowych, przyjmują także złom, gruz ceglany i betonowy oraz innego typu pozostałości poremontowe.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

W sprzedaży znajdziemy dużo rodzajów pojemników na odpady. Są muldy symetryczne i asymetryczne, kontenery otwarte, z pokrywą, pojemniki wyposażone w zwijaną plandekę, kontenery stalowe oraz mnóstwo innych modeli. Wśród dostępnych na rynku kontenerów stosowanych w budownictwie najchętniej używane są modele hakowe, samowyładowcze, a także rolkowe. Kontener hakowy może znaleźć zastosowanie na budowie albo w zakładzie produkcyjnym. W zależności od zapotrzebowania można wyposażyć się w kontener posiadający pokrywę. Na placach budowy częstokroć stosowane są także kontenery do transportu materiałów sypkich – najczęściej są to modele samowyładowcze, gdyż można je błyskawicznie opróżnić.

Dane teleadresowe:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]