Estetyka i trwałość – cechy drzwi drewnianych wewnętrznych

Estetyka i trwałość – cechy drzwi drewnianych wewnętrznych

Tu zamówisz nowoczesne drzwi wewnętrzne drewniane

Świetnym rozwiązaniem aranżacyjnym, używanym zarówno we współczesnych wnętrzach, jak i mieszkaniach utrzymanych w klasycznym tonie, są nadal drzwi drewniane wewnętrzne. Jakie są atuty drzwi drewnianych? Opisujemy kluczowe parametry i wariant produkcji drewnianych drzwi na wymiar.

Drzwi drewniane z sosny, mahoniu i dębu

Drewno to organiczny surowiec, który należycie konserwowany może przetrwać w bardzo dobrej kondycji nawet kilkadziesiąt lat, a wykorzystany jako detal aranżacji wnętrza sprawia, iż jest ono przytulne i bardziej intymne. Nowoczesne techniki pozwalają znakomicie dopasować właściwości drewna z potrzebami współczesnego konsumenta, co owocuje wykonaniem drzwi cechujących się eleganckim wyglądem i wysoką funkcjonalnością. Drzwi drewniane klejone trójwarstwowo wyróżniają się właściwą izolacją termiczną i małym poziomem rozszerzalności – czyli nie wypaczają się. Opcja wykończenia ich zewnętrznej powierzchni dowolnie wybranym kolorem, lakierem lub bejcą powoduje, iż tego rodzaju drzwi zdadzą egzamin w pomieszczeniach wielorakiego typu – zarówno urządzonych w stylu industrial, jak i apartamentach zaaranżowanych w nowomodnej, skandynawskiej stylistyce. U producentów dostępne są drzwi drewniane wytworzone z sosny, mahoniu czy dębu, drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe, wzory z progiem lub bez, zabezpieczone ekologicznymi lakierami wodnymi i wiele innych typów, które zachwycają estetyką i doskonale się prezentują przez lata.

Nowoczesne drzwi drewniane do każdego domu

Interesują Cię drzwi drewniane na wymiar? Chcesz założyć w swoim mieszkaniu albo sali konferencyjnej biura skrzydła drzwiowe o niekonwencjonalnej budowie lub niestandardowych rozmiarach? A może marzą Ci się drzwi dwuskrzydłowe wewnętrzne? W takiej sytuacji rekomenduje się zlecić to zadanie doświadczonym przedsiębiorstwom, które oferują darmowy pomiar, fachowe konsultacje, a także opcję zrealizowania projektu na indywidualne zamówienie. Firma Oknostol oferuje drzwi najwyższej jakości, jednocześnie zapewnia 5-letnią rękojmię na drzwi. Drzwi drewniane wewnętrzne można dopasować do najróżniejszych zamierzeń klienta i przykładowo wypełnić je szybami – między innymi szkłem ornamentowym, piaskowanym czy wypukłym, co bez wątpienia zwiększa ich walory estetyczne oraz użytkowe. Nowoczesne drzwi wewnętrzne drewniane mogą być też posiadać w zamek w postaci wkładki, a drzwi do WC – w zamek łazienkowy.

Dane teleadresowe:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]