Blachy na rąbek stojący – gdzie się je stosuje?

Blachy na rąbek stojący – gdzie się je stosuje?

Zamów blachę na rąbek.

Blachy na rąbek to coraz popularniejsza forma pokrycia dachowego. Czym się wyróżnia na tle innych pokryć dachowych? Czemu warto je kupić? Przedstawiamy te nowoczesne panele dachowe oraz możliwości ich użycia.

Blachy na rąbek – plusy i zastosowanie

Panele dachowe na rąbek idealnie łączą ergonomiczność z zaletami estetycznymi, dzięki czemu zyskują coraz większe uznanie. Świetnie wyglądająca oraz odporna na uszkodzenia blacha na rąbek stojący może być stosowana zarówno w przypadku obiektów budowlanych, w których nieodzowna jest zmiana pokrycia dachowego, jak i nowych budowlach. Ten materiał wykończeniowy może być położony na dachach dwuspadowych i płaskich, ale też tam, gdzie więźba jest skomplikowana. Panele dachowe na rąbek stojący są przywożone na plac budowy w formie niedużych arkuszy. Cechują się bezproblemowym oraz zarazem szybkim montażem. Takie pokrycie dachowe idealnie pasuje do różnych stylów architektonicznych (na przykład do stylu minimalistycznego lub dworkowego), a jednocześnie jest mocne oraz odporne na rdzę.

Panele dachowe na rąbek – zminimalizuj koszty związane z budową

Blacha na rąbek przewyższa standardowe rozwiązania pod kątem trwałości i zastosowanej technologii. Panele te są produkowane z grubej blachy wykończonej specjalną warstwą, która daje ochronę przed szkodliwymi czynnikami atmosferycznymi, jak np. woda czy promieniowanie słoneczne. Blacha na rąbek stojący jest dostępna na rynku w licznych modelach, co umożliwia dostosowanie jej do wymogów rozmaitych klientów. Nowoczesne pokrycia dachowe przyczyniają się ponadto do obniżenia wydatków związanych z budową – bez wątpienia zmniejszają ilość odpadów, nawet przy pokrywaniu dachów wielopołaciowych. Przesądzając o wykorzystaniu paneli dachowych na rąbek, warto kupić ten budulec wprost w sklepach budowlanych.

Dane teleadresowe:
REGAMET Tryba SP.J.
39-322 Rzemień 262 A

Tel.: +48 17 584 08 08