Biuro architekta – Bartłomiej Sitarski

architekt, biuro architektoniczne Kraków

Niewątpliwie chciałbyś, by w nowo wybudowanym domu każdy szczegół był taki jak chcesz. Powodzenie Twoich starań zależy zwłaszcza od tego, jaki projekt domu wybierzesz. Dotarcie do najlepszych ofert nie powinno na szczęście być przyczyną problemów – dokument może sporządzić pracownia architektoniczna lub też, kiedy zależy ci na terminie, możesz kupić katalogowy szkic. Które rozwiązanie będzie bardziej opłacalne? Które wybrać??

W biurze architektonicznym czy gotowy projekt?

W sieci niezwykle łatwo znajdziesz tysiące projektów domów. Są tam propozycje dla klientów z niewielkimi wymaganiami i tych, którzy chcą kupić bardziej nietypowy dokument. Ich podstawową zaletą okazuje się niewątpliwie cena – za nieskomplikowane wydasz już za trochę więcej, niż 2000 zł. Oprócz tego jest to najlepsza opcja dla osób, którzy chcieliby nabyć dokument jak najprędzej – gotowe projekty możemy mieć od ręki.

Biuro architektoniczne – na pewno będziesz zadowolony

Usługi świadczone przez biuro architektoniczne okażą się idealne dla klientów, którzy chcieliby wznieść dom, który będzie wyróżniał się wśród innych nieruchomości. Decydując się na podobne wyjście zyskujemy pewność, że dokument będzie taki, jak chcemy – zanim go wykona, projektant zapyta nas, na jakich szczegółach najbardziej nam zależy.

Ceny w biurze architektonicznym

Dokument sporządzony przez biuro architektoniczne okaże się niestety dużo bardziej kosztowny od gotowego – osoby, które na niego postawią powinni przygotować się na koszt około 200 złotych za m2.

Dane teleadresowe:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]