Kancelaria radców prawnych – odszkodowania za błędy lekarskie

Kancelaria radców prawnych – odszkodowania za błędy lekarskie

Kancelaria Radców Prawnych Gryniewicz-Marzec sp.k. dysponuje wyjątkowo rozbudowanym działem dochodzenia odszkodowań. Główne kategorie spraw z jakimi przyszło się nam dotychczas mierzyć to przede wszystkim odszkodowania za wypadki komunikacyjne, za zagubiony bagaż czy nieudane wakacje lub za szkodę będącą skutkiem czynów niedozwolonych, takich jak błędy medyczne i pobicie. Przykłady tego rodzaju zdarzeń można nieprzerwanie wymieniać, ale istotne jest to, że zawsze w przypadku powstania szkody jesteśmy przygotowani do udzielenia pomocy prawnej.

Odszkodowania za wypadki komunikacyjne i błędy lekarskie

Na co dzień podejmujemy się dochodzenia odszkodowań w przypadkach różnego typu. Posiadamy doświadczenie w odszkodowaniach będących następstwem wypadków zarówno drogowych, jak i innych, takich jak upadek na śliskiej nawierzchni. Bardzo często prowadzimy także sprawy wynikłe ze strat zaistniałych w trakcie wyjazdów wakacyjnych, spowodowanych m.in. rozbieżnościami w wykupionej ofercie a faktycznym stanem hotelu czy kiedy bezzasadnie nie wpuszczono nas do samolotu. Zwracają się do nas również osoby pokrzywdzone w związku z błędami medycznymi, takimi jak przepisanie niewłaściwych leków, powikłania przy porodzie lub operacji czy leczenie przez dentystę wbrew zasadom sztuki lekarskiej.

Rola kancelarii radców prawnych w sprawach o odszkodowanie

Podczas prowadzenia postępowań odszkodowawczych mierzymy się z bolesnymi doświadczeniami naszych Klientów, takimi jak wypadek samochodowy, w którym zginęła bliska im osoba, niepełnosprawność spowodowana przez nieudolnego lekarza czy pobicie. Zawsze wiąże się to również z wieloletnią traumą, z jaką przychodzą do nas poszkodowani Klienci. Naszą rolą jest ocena stanu faktycznego i na jego podstawie oszacowanie jakiego odszkodowania może dociekać poszkodowany. Nie ma w tej kwestii jednoznacznych wytycznych, jednakże nasze doświadczenie umożliwia nam udzielenie Klientom informacji, która ułatwia im decyzję co do dalszego toku sprawy.