Wyjątkowe bransoletki z koralikami

Wyjątkowe bransoletki z koralikami

Zamów bransoletki z koralikami.

Bransoletki z koralikami są tym rodzajem akcesoriów, które pasują na każdą okazję. Mamy możliwość własnoręcznie je przygotować w domu lub nabyć w sklepie. Jednakże pierwsze rozwiązanie sprawi, że zrobione przez nas bransoletki będą oryginalne.

Jak zrobić bransoletki z koralikami?

Najczęstszym sposobem powstawania bransoletki z koralikami jest metoda szydełkowa. Przy użyciu igły, nici, szydełka i zestawu koralików możemy stworzyć wyjątkową biżuterię. To prosta technika, która pozwoli uzyskać bransoletki o okrągłym fasonie.Ponadto, w Sieci dostępnych jest wiele stron, na których możemy obejrzeć samouczki pokazujące, jak własnoręcznie robić bransoletki z koralikami.

Bransoletki z koralikami – metoda Peyote

Po metodę Peyote sięgamy, jeśli chcemy stworzyć płaską, falowaną biżuterię. Do wykonania takiej ozdoby będziemy potrzebować: igły, nici lub żyłki i koralików. Niezbędna jest cierpliwość, gdyż ten sposób jest bardziej czasochłonny niż wcześniej opisana metoda szydełkowa.

Bransoletki z koralikami – wzory

Dostępna jest ogromna ilość wzorców, jakimi możemy posiłkować się podczas pracy nad naszą biżuterią. Dzięki technice, mamy możliwość korzystania z cyfrowych schematów, które znacznie upraszczają wykonywanie osobistej bransoletki. Dostępne są zarówno jednokolorowe modele, jak i zawierające przejścia barw.Oczywiście, nie każdy z nas ma zdolności niezbędne do stworzenia bransoletek z koralikami. W takiej sytuacji można wybrać jeden z wielu dużo oryginalnych modeli w sieci oraz sklepach stacjonarnych.

Dane teleadresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]