Srebrne kolczyki – jak wybierać i pielęgnować

Srebrne kolczyki – jak wybierać i pielęgnować

Dowiedz się więcej o kolczykach na https://www.srebrnekolczyki.pl

Srebrne kolczyki to niewątpliwie jedne z najchętniej kupowanych przez kobiety akcesoriów. Pasują na każdą okazję – niezwykle huczną i mniej formalną. Sprawdźmy co sprawia, że są tak chętnie kupowane, a także gdzie można je kupić.

Srebrne kolczyki – na które przeznaczyć pieniądze

Srebrne kolczyki można znaleźć w przeróżnych kształtach. Najpopularniejsze są lekkie wkręty, które pasują od święta i na co dzień, są dyskretne, a równocześnie stylowe. Równie popularne są długie akcesoria, które pięknie wydłużają sylwetkę. Są wysadzane szlachetnymi klejnotami albo całkowicie proste. Elementy wyprodukowane ze srebra nie powodują alergii skóry, co zazwyczaj występuje w przypadku biżuterii z metali nieszlachetnych. Dobierając kolczyki popatrzmy na numer próby oraz metodę ich wykończenia – najbardziej niebanalne wyprodukowano techniką przyciemniania.

Wyczyść swoje srebrne kolczyki

Srebrne kolczyki trzeba dokładnie oczyszczać i systematycznie eliminować najmniejsze zabrudzenia, żeby stale prezentowały się perfekcyjnie. Powinno się przecierać je codziennie suchą gąbeczką wyprodukowaną z miłego w dotyku tworzywa, używać specjalne balsamy czyszczące, a przeznaczone na specjalne okazje kolczyki chować w szczelnych pokrowcach. Nie sprawdzajmy natomiast anachronicznych metod polerowania, typu pasta do zębów czy sól. Tego typu preparaty mocno rysują elastyczną strukturę srebra.

Gdzie kupić srebrne kolczyki?

Najlepszy wybór kolczyków jest na pewno w sklepach internetowych, które oferują szybką dostawę i atrakcyjne promocje. Poza tym zakupy online to niezwykła wygoda, którą zapewne docenią w szczególności zabiegane Polki.