Srebrna biżuteria – stylowa i bezpieczna

Srebrna biżuteria – stylowa i bezpieczna

Kliknij tutaj po więcej informacji o biżuteria srebrna sklep.

Jest z ludźmi od tysięcy lat i mimo dostępności różnych nowatorskich projektów, naprawdę niewiele się zmieniła. Biżuteria wciąż pełni tę samą funkcję – jest swoistą ozdobą człowieka i pozwala na oddanie własnego ja. Nic więc zaskakującego, iż biżuterię równie często noszą panie i mężczyźni, maluchy i ich rodzice, ludzie z rozmaitych klas społecznych. Bez względu na to, jakie projekty cenimy, niemal zawsze biżuteria jest produkowana z takich samych surowców – najczęściej ze srebra. Czemu więc srebrna biżuteria jest tak często wybierana? Jak troszczyć się o srebrne przedmioty, by wytrzymały co najmniej pięć dziesięcioleci?

Bezpieczna srebrna biżuteria

Największym atutem srebrnej biżuterii jest z całą pewnością to, iż jej stosowanie pozwala ustrzec się wielu dolegliwości. Srebro jest antybakteryjne, więc zakładanie srebrnej biżuterii bywa zalecane klientom, którzy w ostatnim okresie przekłuły ciało. Nie wolno zapomnieć także o jego atrakcyjności, która idzie w parze z dość niewielkimi cenami.

Długie życie srebrnej biżuterii

Srebro wytrzyma wiele lat, jednak należy prawidłowo je konserwować. Przede wszystkim nie nośmy srebrnej biżuterii, gdy wykonujemy jakieś prace – nietrudno ją porysować lub uszkodzić w kontakcie ze środkami czyszczącymi. Srebrna biżuteria powinna również być czyszczona w wodzie ze spirytusem czy sokiem z cytryny. Należy trzymać ją w szkatułce z delikatną tkaniną – unikniemy tak zarysowań.

Dane teleadresowe:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]