Jakie usługi świadczy jubiler?

Jakie usługi świadczy jubiler?

Z bezkonkurencyjną ofertą sklepu jubilerskiego Kraków zapoznasz się na obraczki.net.pl.

Wraz z ewolucją internetu i rozkwitem rynku, zreformowaliśmy także nasze zwyczaje związane z robieniem zakupów. Teraz entuzjastycznie korzystamy z opcji zamawiania przez internet. I choć w sieci można kupić praktycznie wszystko, wciąż jest wiele artykułów, które najwygodniej kupować w tradycyjnych sklepach. Jeden z nich stanowi biżuteria.

Sklep jubilerski – skorzystaj z porady rzeczoznawcy

Kupno platynowej broszki, łańcuszka czy pierścionka łączy się z wyższym kosztem niż te, do których przywykliśmy w trakcie zwykłych zakupów. Z tej przyczyny, aby mieć pewność, iż biżuteria zaspokoi wszystkie nasze oczekiwania, najlepiej zobaczyć ją osobiście u jubilera. Jest kilka argumentów, które przemawiają za takim działaniem. Podczas zakupów w sklepie jubilerskim, przede wszystkim jeśli pragniemy kupić pierścionek zaręczynowy lub obrączki, mamy możliwość przymierzyć biżuterię i przekonać się jak „na żywo” będzie ona wyglądać na naszej dłoni. Jeśli z kolei wybierzemy design pierścionka jaki nam się spodoba, ale będzie on za luźny lub zbyt ciasny, złotnik na naszą prośbę dopasuje go do odpowiedniego rozmiaru ewentualnie wykona nowy. Inną zaletą zakupów wprost w sklepie jubilerskim jest sposobność uzyskania rzetelnej wskazówki złotnika. Wskaże on popularne trendy we wzornictwie, pomoże nam dopasować odpowiedni kruszec, pokaże które kamienie szlachetne będą pasować do naszej karnacji, a klientom kupującym biżuterię na prezent doradzi, co teraz daje się z okazji komunii, ślubu czy imienin.

Sklep jubilerski – reperacja uszkodzonej biżuterii oraz jej grawerowanie

Sklepy jubilerskie nie tylko sprzedają swoje dzieła, ale również świadczą inne usługi. Naprawa zniszczonej biżuterii jest najważniejszą z nich. Jeżeli odpadł nam kamień z kolczyka lub zerwał się wisiorek, złotnik błyskawicznie i po mistrzowsku naprawi go w swojej pracowni. Gdy dostaniemy w spadku biżuterię po kimś z rodziny, kto posiadał większy rozmiar palca, złotnik przerobi obwód takiej bransoletki. Na naszą prośbę jubiler wygraweruje także na wisiorku czy pierścionku gratulacje, datę, podziękowania czy też inny ważny dla nas cytat. Natomiast jeżeli chcemy sprezentować komuś unikalny podarunek, albo mamy własny pomysł na sygnet bądź zawieszkę, możemy polecić jubilerowi wytworzenie biżuterii zgodnie z naszym projektem. A jeżeli w szkatułce mamy niepotrzebną albo zniszczoną biżuterię, z którą nie wiemy co zrobić, weźmy ją do sklepu jubilerskiego, w którym działa skup metali szlachetnych.

Dane teleadresowe:
Alians - sklep jubilerski
ul. Kalwaryjska 32
30-504 Kraków

Tel.: +48 12-296-32-80
E-mail: [email protected]